Hakkımızda

Kol saati,ithalat ve dağıtımıyla 1961 senesinde sektöre adım atan Çevikel Saat,uyguladığı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı nedeniyle hızla büyüyerek sektörün saygın şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Şirket bu süreçte bazı ünlü saat markalarının distribütörlüklerini başarıyla taşıyıp,yedek parça,tamir ve garanti işlemlerinde geliştirdiği özel yöntemlerle,rakiplerinden hep bir adım önde olmayı başarmıştır.Zaman içinde,edindiği tecrübelerin de yardımıyla şirket yapısını güçlendiren ve kurumsallaşma sürecini tamamlayan Çevikel Saat,2007 senesinde İstanbul Güneşli’de kurduğu tesislerinde kendi markası ‘’Bellona’’ duvar saatlerinin imalatına başlamıştır.

Bellona ve Carven duvar saatleri,müşterilerine sunduğu sınırsız renk seçenekleri,şık ve özgün modelleriyle,müşteriye özel üretim imkanlarıyla kısa zamanda piyasadaki hak ettiği yeri almış ve aranan bir marka olmayı başarmıştır.Sunduğu satış sonrası hizmetiyle,ürettiği markanın her zaman arkasnda olan Çevikel Saat sizlerden aldığı destekle büyüyerek yoluna devam ediyor.

Siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz yeni sezon modellerimizle;Ürettiğimiz Bellona ve Carven Duvar saatleri ‘’zamanınıza değer katar’’diyoruz.